אודות

רשת חנויות GoFlowers הינה רשת חנויות פרחים בפריסה ארצית.
הרשת מבצעת משלוחי פרחים לכל חלקי הארץ ללא דמי משלוח!

בשנים האחרונות עם התפתחות רשת האינטרנט ישנה עליה מתמדת בהזמנות הפרחים דרך אתרי משלוחי פרחים ברשת, מספר רב של אתרים מציגים את עצמם כחנויות פרחים אשר מבצעות משלוחי פרחים אך בפועל הינם רק מתווכים בינכם לבין החנות בפועל.

אז למה לשלם יותר?!?
למה לא להזמין ישר מהחנות?!?

GoFlowers אוגדת מספר רב של חנויות פרחים אשר ישמחו לעמוד לרשותכם בכל בקשה בין אם מדובר בזר פרחים, סידור פרחים, עציצים, זרים מתוקים, סלסלות פירות, זרי ממתקים ובין אם מדובר על תוספים לפרחים כגון שוקולדים, יינות, בלונים, דובונים ועוד ועוד ועוד...

כל חנויות הרשת מחוייבות לאמנת השירות ונבחרו תחת הקפדה קבועה על טריות וטיב הפרחים, מחירים אטרקטיבים, ומעל הכל שירות ללא פשרות.

בזכות הפריסה הנרחבת של הרשת בכל רחבי הארץ ובזכות קשריה הרבים עם נותני שירות משלוחי פרחים בחו"ל, ניתן לבצע הזמנת פרחים בקלות הישר מהחנות הקרובה לכתובת לה אנו מבקשים לשלוח פרחים ובכך להבטיח זמן הגעה מינימלי, מחירים ללא פער תיווך, וכמובן הטבות השמורות ללקוחותינו בלבד:
משלוחי פרחים ללא דמי בשלוח!!
מגוון רחב של כרטיסי ברכה המתאימים במיוחד למאורע הנבחר ללא תשלום!!
ואגרטל זכוכית מעוצב במחיר מסובסד ואחיד לכל חנויות הרשת.
את ההזמנות ניתן לבצע באמצעות טלפון ישיר לחנות המבצעת או להבדיל באמצעות הזמנה "און ליין" באתר.

פרחים ליום הולדת? פרחים ליום נשואים? פרחים למזל טוב? לא משנה מה המטרה... כי פרחים זאת שפה, שפה ללא מילים אך עדיין שפה שבאמצעותה מבטאים אהבה, הוקרה, סימפתיה, תודה, בהצלחה ועוד מגוון רחב של רגשות שאין דרך טובה יותר מפרחים לבטאותם.

אז זיכרו, כשרוצים לדבר בפרחים, כשרוצים לשלוח פרחים - GoFlowers!!

בחר עיר
למשלוח פרחים:
הצטרפות
למועדון לקוחות
לקבלת הטבות
בחירת זר
ב-60 שניות