פרחים מלאכותיים

פרחים - מלאכותיים או אמיתיים ככל שיהיו, הינם בעלי השפעה ניכרת על הסביבה בה הם מצויים.
הם תורמים למראה הכללי של החלל, מוסיפים צבע, חיים ונוי לדקורציה ויוצרים אווירה מושקעת ומקושטת. בשנים האחרונות, חלה התפתחות משמעותית בענפי הייצור של פרחים מלאכותיים המיוצרים מחומרים דוגמת פלסטיק ומשי, עד שלעיתים רבות, התבוננות בפרחים מלאכותיים ואף מגע במרקמים המיוחדים שלהם, עלולים להתל במתבונן ולגרום לו לחשוב שמדובר בפרחים אמיתיים.

פרחים מפלסטיק

אחד החומרים הנפוצים לייצור פרחים מלאכותיים הוא פלסטיק.
הסיבה המרכזית לכך היא שפרחים מפלסטיק נחשבים לזולים ביחס לשאר חומרי הייצור מחד, ולעמידים ומגוונים, מאידך. בחנויות המתמחות ניתן למצוא מגוון רחב של פרחים מלאכותיים מפלסטיק המגיעים בשלל סוגים, דוגמאות, גדלים וצבעים שונים.
ה"טיפול" היחיד שדורשים פרחים מפלסטיק הינו הקפדה על הצבתם במקום בו הטמפרטורות אינן גבוהות מידי מה שיכול לרכך את הפלסטיק ולעוות את צורת הפרחים.

פרחים ממשי

חומר שכיח נוסף ממנו מייצרים פרחים מלאכותיים הינו משי והוא נחשב ליוקרתי מבניהם. פרחים ממשי, נחשבים לפרחים מלאכותיים איכותיים ויפיפיים ביותר, אשר זהים לפרחים אמיתיים הן במראה (נראים כמו פרחים אמיתיים), הן במרקם (מרגישים כמו פרחים אמיתיים) והן בתנועתיות (גמישים, רכים ונשפכים כמו פרחים אמיתיים).

פרחים מלאכותיים או אמיתיים?

פרחים מלאכותיים נחשבים עבור אנשים רבים לבעלי יתרונות רבים על פני הפרחים האמיתיים.
בין היתרונות הבולטים, ניתן להבחין בכך שפרחים מלאכותיים יתאימו בשלל מצבים, החל ממקרים בהם יש בעיות תשתית (העדר חמצן ותאורה מתאימה) המונעות גידול פרחים אמיתיים, וכלה במקרים בהם רוצים להציב את הפרחים במקום מרכזי אך נמנעים מכך בשל החשש לשלומם של האנשים האלרגיים לפרחים אמיתיים.

כמו כן, בשונה מפרחים אמיתיים, פרחים מלאכותיים יכולים להישאר אתכם לנצח, וזאת מבלי שתאלצו לשמרם ולטפחם יתר על המידה.
אומנם, מחירם של פרחים מלאכותיים איכותיים שיראו אמיתיים וססגוניים יהיה לרוב יקר יותר ממחירם של פרחים אמיתיים, אך יש לזכור ולהתחשב בעובדה שהפרחים המלאכותיים אינם נובלים ואינם דורשים את החלפתם כל עת, ועל כן הם נחשבים לקנייה משתלמת לטווח הארוך.

סידור פרחים לכל מטרה

סידורי פרחים מיוחדים

בחר עיר
למשלוח פרחים:
הצטרפות
למועדון לקוחות
לקבלת הטבות
בחירת זר
ב-60 שניות