זר מתוק

מחפשים מתנה מרהיבה שתתקבל בשמחה ובתשבחות כמו זר פרחים, ואף יותר?
אנחנו מזמינים אתכם לחרוג מקווי החשיבה הסטנדרטיים, להפתח אל עולם חדש ומלא אפשרויות ולהפתיע את קרוביכם עם זר מתוק ייחודי וטעים הצובר פופולאריות רבה ומהווה אלטרנטיבה מצויינת למשלוח זר פרחים.

חפש זר מתוק בעיר :

מתוק עירית 2מתוק עירית 2
רגיל
גדול
ענק
140ש"חפרטים
זר מתוק 5זר מתוק 5
רגיל
249ש"חפרטים
תיבת הפתעהתיבת הפתעה
רגיל
גדול
ענק
199ש"חפרטים

מהו זר מתוק?

זר מתוק נשזר באמצעות שלל טכניקות מרהיבות ומיוחדות היוצרות מראה מרשים ומלבב הזהה לצורתם של זרי הפרחים שאנחנו מכירים. ההבדל הייחודי של זר מתוק על פני זר פרחים, הוא שבמקום הפרחים, את הזר המתוק מרכיבים מגוון מיני מתיקה שונים בניהם ממתקים, שוקולדים מעולים ואפילו פירות. אלה משדרגים את הזר המתוק והופכים אותו לזר ייחודי שהוא גם יפה וגם אכיל.

סוגי זרים מתוקים

זר ממתקים

זר ממתקים הוא בעצם זר המורכב ממתקים שונים כמו סוכריות גומי וסוכריות על מקל, והוא נחשב לאופציה הנפוצה והעשירה ביותר בקרב סוגי הזרים המתוקים. מבחר סוגי הממתקים שקיימים הוא עשיר כל כך, הן בגדלים, הן בצבעים והן בסוגים, דבר ההופך את זרי הממתקים לצבעוניים והססגוניים ביותר בהשוואה לשאר הזרים המתוקים הקיימים.

למידע נוסף אודות ← זר ממתקים

זר שוקולד

זר המורכב משוקולד, נחשב לאופציה הרומנטית המזוהה בעיקר עם ימי אהבה וימי נישואין, אך לא רק. זרי שוקולד יתאימו כמובן לכל חובב שוקולד בכל גיל שהוא, ויורכבו ממגוון סוגי שוקולדים שונים כגון: שוקולד לבן, חלב ומריר, שוקולדים עם תוספות כמו שוקולד עם אגוזים, שוקולד עם עדשים, שוקולדים עם מילויים דוגמת שוקולד במילוי אייריש קרם, שוקולד במילוי תות, שוקולד במילוי קרם חלב, וכו'.

למידע נוסף אודות ← זר שוקולד

זר פירות

זרי פירות נחשבים לאופציה הבריאה והמפתיעה מבין כולם, אשר מתאימה לכל מאורע ולכל אדם ובייחוד לחגים, מועדים ושאר אירועים שונים.
נוסף על כך, זרי הפירות משדרגים כל שולחן היות והם מעוצבים בצורה דקורטיבית עשירה ומיוחדת. זר פירות הוא גם תחליף בריא יותר לזרי הממתקים או השוקולד.

למידע נוסף אודות ← זר פירות

משלוח זר מתוק

עדיין מתלבטים לגבי משלוח זר מתוק?
זכרו: כאשר מעניקים זר ממתקים בתור מתנה, לא חשוב מהו סוג המאורע – אי אפשר לפספס, מתוקים תמיד העלו ותמיד יעלו חיוך רחב על פנינו.

זר מתוק לכל מטרה

בחר עיר
למשלוח פרחים:
הצטרפות
למועדון לקוחות
לקבלת הטבות
בחירת זר
ב-60 שניות