עיצוב פרחים

פרחים הם אביזרי קישוט מרהיבים, פריטים בעלי נוכחות ריחנית ומרשימה ומהווים דרך מיוחדת באמצעותה ניתן להביע שלל רגשות ותחושות.
בשנים האחרונות, חלה התפתחות ניכרת בתעשיית הפרחים, אשר מינפה את זרי הפרחים הקונסרבטיביים של פעם, והפכה אותם לעיצובי פרחים מיוחדים ומפוארים, התופסים מקום מרכזי ומכובד בתור חפצי נוי מרשימים ואפקטיביים, משמשים כעיצובים דקורטיביים ייחודיים, מהדרים כל אירוע שהוא, ואף מתאימים לכל סדר גודל תקציבי.

עיצוב פרחים לחתונה

את השפעת מהפכת עיצובי הפרחים הבולטת ביותר, אנו רואים דווקא בענף החתונות ובהחלט אפשר להבין מדוע. הפרחים שמסמלים רומנטיקה, תשוקה, הוד והדר, לא פוסחים על הערב המיוחד הזה, משתלבים בקונספט העיצובי והרעיוני שלו מצוין והופכים לפריטים עיצוביים בולטים וחשובים בטקסי החתונות המרגשים.
בין אם מדובר בסידורי הפרחים שמוצבים בצידי החופה, מקשטים ומהדרים אותה ובין אם מדובר בזר הפרחים בו אוחזת הכלה, עיצוב פרחים לחתונה הוא דבר פופולארי וחשוב, שמעניק לחתונה אווירה מיוחדת, מהודרת, רומנטית ומושקעת.

עיצוב פרחים לאירועים

פרט לעיצובי הפרחים הנפוצים של החתונה, ניתן להבחין בעיצובי פרחים גם בשלל אירועים אחרים, החל מעיצובי פרחים לאירועים גדולים כמו עיצוב פרחים לברית,  עיצוב פרחים לבר ובת מצווה וכלה בעיצובי פרחים לאירועים קטנים יותר כמו עיצוב פרחים לטקסי נישואין או עיצוב פרחים לטקסי חינה.
עיצובי פרחים אלה, יוצבו בחללי הכניסה לאולם האירועים ובאזורים שונים במרכז האולם, וגם כאן הם יעניקו לאירוע אווירה מכובדת יותר, ססגונית, מקושטת, מרהיבה ויפיפייה, בעלות כספית נמוכה ובזמן קצר.

עיצוב פרחים לשולחן

נוסף על השניים שציינו, קיים ענף שלם של עיצובי פרחים, העוסק בעיצוב פרחים לשולחן. עיצובי פרחים אלה, הם סידורי פרחים בגדלים שונים, אשר מעוצבים בתוך מגוון כלים דקורטיביים שונים דוגמת אגרטלים, כלי זכוכית וכדים, אותם מציבים על גבי השולחנות, ובעזרתם מעשירים את האווירה סביב השולחן, מהדרים את השולחנות ומקנים נופך ססגוני ויוקרתי לשולחן.

עיצוב פרחים לשולחן, מתאים לכל אירוע שהוא, כמו גם למאורעות פרטיים כמו סעודות חג או ארוחות שבת, ואפילו כפריט עיצובי לקישוט הבית - על שולחן הסלון או פינת האוכל, קישוט שולחן המשרד, קישוט חלל הכניסה של השולחן בבניין ועוד.

כל אחד מעיצובי הפרחים האלה, יותאם ספציפית עבור טעמו של מזמין סידור הפרחים, יכלול את סוגי הפרחים החביבים והאהובים עליו ויישזר על פי המידות והגדלים בהם יחפוץ הלקוח.
ניתן לרכוש עיצובי פרחים משלל חנויות הפרחים השונות שקיימות ברחבי הארץ, או כאשר מדובר בעיצוב פרחים לאירועים או לחתונה, ניתן לרכוש סידורי פרחים ישירות ממעצבי האירועים השונים.

חשוב לדעת כי עיצוב פרחים יכול לשפר משמעותית כל חלל שבו הוא יוצב, בקלות, מבלי להזדקק לשינוי ניכר או לשיפוץ, ולכן רצוי מאוד להתוודע אל עיצובי הפרחים הרבים שישנם. כאן באתר תוכלו לקבל את כל המידע אודות עיצוב פרחים בהתאמה לאירוע מיוחד ולצפות בדוגמאות מרהיבות המוצעות בחנויות הפרחים המומלצות שלנו.

סידור פרחים לכל מטרה

סידורי פרחים מיוחדים

בחר עיר
למשלוח פרחים:
הצטרפות
למועדון לקוחות
לקבלת הטבות
בחירת זר
ב-60 שניות