זרי כלה

כל אחת חולמת על הרגע המאושר בחייה ומייחלת שכל פרט ופרט בערב חתונתה יהיה מושלם. לרוב, מכלול התסריט של ערב זה כבר יהיה מתוכנן בראשה של הכלה העתידית, החל משמלת הכלה החלומית וכלה במפות השולחן ובמפיות של האורחים.

זר כלה, קטן ככל שיהיה, תופס גם הוא מקום נכבד בתכנוני היום הגדול, הואיל והוא נחשב למנהג נפוץ בכל טקס חתונה, משמש מעין תכשיט לכלה ומהווה אלמנט עיצובי בעל השפעה ישירה על מראה הכלה והחתן.

חפש זר כלה בעיר :

כלה מנטור 6כלה מנטור 6
רגיל
200ש"חפרטים
כלה ציון 2כלה ציון 2
רגיל
גדול
ענק
199ש"חפרטים
כדור אדום 1כדור אדום 1
רגיל
גדול
ענק
340ש"חפרטים
זר כלה 1זר כלה 1
גדול
170ש"חפרטים

זרי פרחים לכלה

ישנם שלל סוגים שונים של זרי פרחים לכלה. כל זר כלה ייחודי בפני עצמו ונבדל מזרים אחרים הן בעיצוב וסידור הפרחים, הן בגודל הזר והן בסוגי הפרחים שבו. ניתן לחלק את זרי הכלה לשישה סוגים נפוצים, הכוללים: זרי כלה קלאסיים, זרי כלה רומנטיים, זרי כלה זוהרים, זרי כלה מודרניים, זרי כלה בוהמיים, ואף, בעקבות הביקוש הרב זרי כלה ייחודיים המתאימים לחתונה בחוף הים.

כל אחד מהסוגים שציינו כולל סוגי פרחים אחרים המותאמים לאופיו של הזר. זרי הכלה הקלאסיים יכללו פרחים כמו וורדים או שושנים בצבעים פסטליים או לבנים, ואילו זרי כלה זוהרים ישזרו מפרחים כמו סחלבים וצבעונים בצבעי ארגמן, סגול ופנינה. חשוב להקפיד על בחירה נכונה של זר, שיותאם למראה הכלה (גובה, רוחב, שמלה וכו'), למראה החתן, ולקונספט הכללי של חתונתם.

טיפים לבחירת זר כלה

על מנת שבחירת זר הכלה שלכם תהיה נכונה, לפניכם שלושה טיפים שיסייעו לכם בכך:

הזמנת זר כלה

מעוניינים לבחור זר כלה לפי הטיפים? הכנסו עוד היום לאחת מחנויות הפרחים המובילות בארץ במוצגות כאן באתר, התרשמו ממבחר זרי הכלה שברשותם והזמינו את זר חלומותיכם!

בחר עיר
למשלוח פרחים:
הצטרפות
למועדון לקוחות
לקבלת הטבות
בחירת זר
ב-60 שניות