הזמנת פרחים

מעוניינים להפתיע ולשמח את יקירכם באמצעות זר פרחים מרהיב, יפייפה ומלבב אך אין לכם את הזמן הנדרש לשם חיפוש אחר הזר המתאים, את הסבלנות להמתין לקבלת הזר בחנות הפרחים או את היכולת שתאפשר את העברתו אל היעד המבוקש?

וודאי תשמחו לגלות כי כיום ניתן לבצע הזמנת פרחים מכל סוג שהוא, לכל מטרה שהיא ולכל מקום בארץ ובעולם, בצורה קלה ויעליה דרך האינטרנט, מבלי שיידרש מכם להגיע פיזית אל חנות הפרחים, לבזבז זמן יקר בהמתנה, או להעביר את זר הפרחים באופן עצמאי לנמען.

הזמנת פרחים באינטרנט

זרי פרחים מתאימים לכל מאורע שהוא, החל מציון תאריכים משמחים דוגמת יום נישואין ויום אהבה או לצערינו במועדי אבל.

בעבר, על מנת לרכוש זרי פרחים, היה על המעוניינים בכך, לעבור תהליך די מייגע אשר דרש מהם להגיע ישירות אל חנות הפרחים, לבחור את זר הפרחים הרצוי מתוך מספר האפשרויות המצומצמות שקיימות באותה החנות אליה הגיעו, להמתין בתור לקבלתו ולהעבירו אל הנמען.

כיום, ישנה דרך אחרת, פשוטה הרבה יותר והיא הזמנת פרחים באינטרנט. אלטרנטיבה זו, אשר נחשבת לנוחה, קלה ומהירה ביותר, אינה דורשת מהמזמינים דבר פרט לביצוע מספר קליקים בעכבר, בעזרתם יוכלו לבחור את זר הפרחים המועדף עליהם ולהזמינו טלפונית הישר ליעד אליו הם מעוניינים לשולחו. ישנם אתרי אינטרנט רבים המאפשרים לקהל הגולשים לבצע הזמנת פרחים באינטרנט, אולם, הזמנה המבוצעת דרך חנויות פורטל GoFlowers הינה נוחה ומשתלמת.

הזמנת פרחים באתר

כאן באתר GoFlowers תמצאו חנויות אמינות ומומלצות, אשר מספקות שירותי משלוחים מקצועיים ביותר. ההזמנה אינה כרוכה בדמי תיווך ומתבצעת ישירות מול החנויות. תהליך הזמנת משלוח פרחים דרך חנויות הפרחים באתר הינו קל ומהיר וניתן לבצעו בשלושה שלבים פשוטים:

בעת ההזמנה תוכלו לציין בקשות מיוחדות כגון משלוח דחוף או לצרף מוצרים נוספים ואף לנצל את קופון ההטבה המיוחד לגולשים, ולהינות מהמבצעים השונים.

בחר עיר
למשלוח פרחים:
הצטרפות
למועדון לקוחות
לקבלת הטבות
בחירת זר
ב-60 שניות