סידורי פרחים

סידורי פרחים הינם אוסף של צמחים ממינים שונים, אשר נשזרים יחדיו בתוך כלי כלשהוא על ידי ספוג, רשת או דוקרנים, לכדי יצירת מראה דקורטיבי מלבב ורענן.
סידורי הפרחים יכולים להיות מורכבים מסוגים שונים של פרחים, להגיע בשלל גדלים וכלים, ולהיות מעוצבים במגוון רחב של צבעים וסגנונות, אותם מתאימים אינדיבידואלית לדרישות הלקוח, בהתאם לטעמו האישי, לסוג המאורע ולמטרה לשמה רוכשים אותם.
כיום, ניתן להזמין בקלות סידורי פרחים ממגוון חנויות פרחים ברחבי הארץ, ולקשט בעזרתם כל אירוע וכל מקום שרק רוצים.

בחר עיר למשלוח סידור פרחים:

סידור אלירן 7סידור אלירן 7
רגיל
גדול
ענק
250ש"חפרטים
לב אהבה פורחלב אהבה פורח
רגיל
גדול
250ש"חפרטים
סידור ציון 5סידור ציון 5
רגיל
גדול
ענק
279ש"חפרטים

סידורי פרחים לאירועים

רבים נוטים להמעיט בערכם של סידור פרחים, ולהתייחס אליהם כבעלי תוספת קישוטית בלבד, אולם, אין כך הדבר.
סידורי הפרחים הם דוגמא נהדרת לאמרה המוכרת לפיה 'ההבדל נמצא בפרטים הקטנים'.
בעזרת סידור פרחים נכון, ניתן לשדרג משמעותית כל אירוע שהוא, החל מאירועים פרטיים דוגמת חתונה, ברית או מסיבת יום הולדת וכלה באירועים עסקיים דוגמת כנסים, טקסים וישיבות.
למשל, ניתן לרכוש סידורי פרחים המורכבים מפרחים בצבעים ורודים, אדומים או סגלגלים הנשזרים בכלים דקורטיביים עדינים, מה שישווה לאירוע אווירה רומנטית וקסומה, או לחילופין לרכוש סידורי פרחים רשמיים יותר הכוללים פרחים כגון אירוסים או סחלבים ומגיעים בכלים דקורטיביים מאסיביים ואומנותיים, כשרוצים להעניק לאירוע נופך יוקרתי ומכובד.

סידורי פרחים מיוחדים

כאשר מדובר ברכישת סידורי פרחים לאירועים, סידורי הפרחים שירכשו יורכבו בדרך כלל מפרחים אמיתיים, ועל כן 'חיי המדף' שלהם יהיו קצרים. הואיל ותפקידם יתחיל ויסתיים בקישוטו של אותו מאורע חד פעמי, הדבר לא יפגום מאיכותם כהוא זה. ברם, כאשר חפצים בסידורי פרחים שיקשטו את חלל הבית, המשרד או בית המלון דרך קבע, סידורי פרחים בעלי אורך חיים קצר, לא יועילו כלל, ויש צורך לרכוש סידורי פרחים מיוחדים שיחזיקו מעמד לאורך זמן.
לשם כך, חנויות פרחים רבות מציעות סידורי פרחים מלאכותיים, העשויים מפרחי משי או פלסטיק מיוחדים, המאפשרים להנות מכל אותן ההטבות של סידורי הפרחים האמיתיים, ללא התמודדות עם החסרונות שכרוכים בהם (חיים קצרים, טיפוח ותחזוקה, לכלוך, אלרגיות למיניהן וכו').


פורטל goflowers המקיף לנושא פרחים בישראל, ריכז שלל חנויות מקצועיות ואמינות המציעות שירותי סידורי פרחים לכל מטרה. גלשו באתר וצפו במוצרים הייחודיים של כל אחת מהן ותוכלו להזמין סידור פרחים אידיאלי!

בחר עיר
למשלוח פרחים:
הצטרפות
למועדון לקוחות
לקבלת הטבות
בחירת זר
ב-60 שניות