שזירת פרחים

שזירת פרחים נחשבת ליצירת מופת של ממש, ועל כך אין עוררין. התפיסה הרווחת לפיה היכולת לשזור פרחים שמורה רק למקצוענים או למומחים בתחום, מוטעית ואנו חפצים לשנותה. לשם כך, ערכנו חיפוש בררני ברשת, למדנו מהמומחים ביותר בענף, התנסינו, בדקנו, סיכמנו וריכזנו עבורכם את שלל העצות, השיטות והאפשרויות השונות של שזירת פרחים.

בין אם אתם מעוניינים בשזירת זר פרחים או שזירת סידור דקורטיבי של פרחים ובין אם הפרחים שברשותכם הם פרחים ביתיים שנקטפו מהגינה או פרחים קנויים שנרכשו בחנות פרחים, תוכלו להיעזר בהנחיות ששכתבנו כאן ולשזור בעצמכם פרחים בצורה יפיפייה, פשוטה ומוצלחת. להלן שני מדריכים מפורטים.

שזירת זר פרחים

החומרים הדרושים:

פרחים (ביתיים או קנויים), עלים גדולים ירוקים לקישוט, נייר דבק, מספריים, גומייה, סרט לקישוט.

הנחיות:

הקפידו על סידור נכון של הפרחים בזר, על הפרחים הגדולים להיות במרכז הזר, הפרחים הקטנים יותר צריכים להיות בצידי הזר, ואילו שאר העלים יעטפו את הזר ויהיו במעטפת שלו.

שזירת סידור פרחים דקורטיבי

החומרים הדרושים:

פרחים (ביתיים או קנויים), עלים גדולים לקישוט, מספריים, חלוקי נחל, נר, ספוג, כלי דקורטיבי כלשהו.

הנחיות: עצות שימושיות:

הכלי הדקורטיבי שתבחרו יכול להיות כל דבר. החל מכלי זכוכית מפואר או סלסילה יפה וכלה בכוס פלסטיק חד פעמית פשוטה (ההבדלים יתבטאו בעיקר בגודל סידור הפרחים שיתקבל).

במידה ואין לכם חלוקי נחל צבעוניים תוכלי להשתמש באבנים קטנות מהגינה (הקפידו לשטוף אותן היטב).

אם אתם מעוניינים ליצור צורה מעגלית לסידור הפרחים, קחו עלים בגדלים שווים פחות או יותר, והציבו אותם אחד מול השני עד שייווצר מעגל. לעומת זאת, אם אתם מעוניינים בסידור פרחים אליפסי, תקעו שני עלים ארוכים בצדי הספוג, ושלבו לאורך עלים בינוניים וקטנים.

גם כאן, הקפידו על סידור נכון של הפרחים, תוכלו להקל על עצמכם אם תאגדו מלכתחילה את הפרחים הגדולים יחדיו, את הפרחים הקטנים יחדיו ואת העלים ושאר הקישוטים יחד.

סידור פרחים לכל מטרה

סידורי פרחים מיוחדים

בחר עיר
למשלוח פרחים:
הצטרפות
למועדון לקוחות
לקבלת הטבות
בחירת זר
ב-60 שניות