עציצים

עציצים הם כלי קיבול המכילים בתוכם סוגי צמחים שונים. הם נבדלים זה מזה בגודל, בצורה, בתוכן, במטרת השימוש ואף בחומרי הייצור. בעוד שבעבר היו העציצים עשויים בעיקר מחומר בשם טרקוטה, הרי שכיום, ניתן למצוא שלל עציצים המיוצרים ממגוון חומרים נוספים, בניהם אבן, עץ ופלסטיק.

סוגי עציצים

ישנן שתי סיבות עיקריות לרכישת עציצים, האחת - הרצון לשנע צמח מסוים ממקום אחד למקום אחר, ואילו השנייה- להכיל את הצמח בתוך העציץ לתקופה ארוכה (כדוגמת עציצי נוי). המבחר הקיים של עציצים בימינו, הוא עשיר ומגוון מאוד.  ישנם עציצים גדולים, עציצים קטנים, עציצים מלאכותיים ועציצים טבעיים, עציצים המכילים צמחי פרי וכאלה המכילים צמחי נוי, עציצים מבמבוק או מפלסטיק, עציצים קלים לנשיאה, ואף כאלה המותאמים לתליה. בנוסף, קיימים עציצים עמידים לאור השמש או לחילופין, עציצים המכילים צמחים המותאמים לגידול בצל, והיד עוד נטויה.

עציצים כמתנה

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים החלו רוכשים עציצים כמתנה לאנשים אהובים, בין אם מתוך ידיעה שהם חובבי צמחים ובין אם מתוקף המציאות שעציצים מהווים מתנה ניטראלית שמתאימה לכל מאורע - הן כאשר מדובר ביום הולדת, לידה, ארוחה משפחתית, סעודת חג או יום נישואין, והן כשסתם מתעורר חשק לשמח ולהפתיע אדם יקר.

את העציצים ניתן לרכוש במגוון חנויות פרחים ומשתלות, מתוך שלל אפשרויות שונות בניהם עציצי פרחים, עציצי צמחים או עציצי ממתקים. כל אחד רשאי לבחור את סוג העציץ, גודלו ועיצובו הייחודי, החל מעציצים המותאמים למשרד או לגינה וכלה בעציצים דקורטיביים המותאמים לבית או למרפסת.

בחר עיר
למשלוח פרחים:
הצטרפות
למועדון לקוחות
לקבלת הטבות
בחירת זר
ב-60 שניות