קישוט רכב לחתונה

ההכנות לחתונה בעיצומן - המדידה האחרונה של שמלת הכלה כבר הושלמה, חליפת החתן נרכשה, הפרטים האחרונים בנוגע לעיצוב אולם האירועים נסגרים, הצלם והתקליטן נבחרו, האוכל שיוגש הוזמן ואפילו ההזמנות לאורחים כבר נשלחו.
אם כן, מה נותר?
הטא'צ האחרון של היום הקסום הזה – קישוט רכב לחתונה שילווה אתכם לאורך הסידורים השונים של יום חתונתכם, ישתלב בצילומים וינצר לעד בזיכרונכם, ובעיקר יסמל את כניסתכם המרשימה לחתונה.

מתי מקשטים את הרכב לחתונה?

בתור הזוג המאושר לבטח תהיו עסוקים עד מעל הראש בסידורים האחרונים של חתונתכם, ולכן, קישוט רכב לחתונה יבוצע לא פעם בידי חברים טובים, בני משפחה או המלווים שלכם שישמשו גם כנהגים ביום החתונה. את קישוט הרכב לחתונה יש לבצע כמה שיותר סמוך לאירוע עצמו.
כלומר, בשעות הבוקר של אותו היום או לכל היותר ערב לפני, כל זאת, על מנת למנוע מצבים בהם הקישוטים יתקלקלו חלילה (ובייחוד כאשר מדובר בקישוט רכב לחתונה הכולל פרחים).

ערכת קישוט רכב לחתונה

אפשר לקשט את רכב החתונה לבד, באופן עצמאי, בעזרת רכישת ערכת קישוט רכב לחתונה.
ערכות קישוט כאלה, כוללות בתוכן בדרך כלל סרטים בגדלים ובצבעים שונים בהתאם לבחירתכם, הוראות שימוש ותוספות שונות לפי הזמנה (למשל פונפונים או פרחים).

טווח המחירים של ערכות כאלה, ינוע בין 100-300 שקלים בהתאמה לכמות הפריטים בערכה ולגודלם.
את ערכות קישוטי הרכב לחתונה ניתן לרכוש במגוון אתרי אינטרנט שונים או ישירות מחנויות פרחים או חנויות המתמחות בקישוטי רכב לחתונה.

שירותי קישוט רכב לחתונה

אפשרות אחרת לקישוט הרכב, תהיה באמצעות שירותי קישוט רכב לחתונה, אותם ניתן לקבל באמצעות פניה ישירה אל מקשטי רכבים מקצועיים (לרוב מעצבי פרחים או מעצבי אירועים), מה שידרוש להגיע עם הרכב סמוך למועד החתונה אליהם, ולהמתין עד לסיום הקישוט, או באמצעות הזמנת שירותי קישוט רכב לחתונה עד לבית הלקוח, שיבוצעו במקום ובזמן הנוח לכם.

טווח המחירים של שירותי קישוט רכב לחתונה ינועו בדרך כלל בין 250-450 שקלים בהתאם לסוג הקישוט, גודלו וכמויותיו. אף על פי שהעלויות יקרות יותר מרכישת ערכת קישוט רכב לחתונה, חוסכים זמן יקר וההוצאה נחשבת זניחה ביחס לשאר ההוצאות הגדולות של החתונה.

סידור פרחים לכל מטרה

סידורי פרחים מיוחדים

בחר עיר
למשלוח פרחים:
הצטרפות
למועדון לקוחות
לקבלת הטבות
בחירת זר
ב-60 שניות