סידורי פרחים לאירועים

כל אירוע, בין אם נערך באולם כמו חתונה, בר מצווה או ברית, ובין אם הוא נערך בבית כמו סעודת שבע ברכות או חגיגת אירוסין, צריך להיות ערוך בצורה יפה, מקושטת ומרהיבה.
באמצעות סידורי פרחים לאירועים, ניתן לעצב את חלל האירוע בשלל סגנונות ולשוות לו מראה חגיגי ומפואר בהתאם לאווירה המנחה את האירוע ולפי העדפותיו של הלקוח.

סידורי פרחים לאירוע באולם

סידורי פרחים לאירוע באולם נחשבים לנפוצים מאוד ואף מוצעים ברוב המקרים כחלק מהשירותים שמעניק האולם ללקוחותיו.
מכל מקום, ישנם כיום שלל מעצבי אירועים מקצועיים אשר מציעים מבחר סידורי פרחים מרשימים, המורכבים מפרחים שונים ומגוונים, מעוצבים בשלל סגנונות, צבעים וגדלים ומותאמים אישית לטעמו של הלקוח.
סידורי הפרחים באולם, יהיו מוטיב עיקרי ומשמעותי באירוע, הם יופיעו בשולחנות האורחים, בפינות ההגשה, באזורי קבלת הפנים ובדרך לחופה, ולכן חשוב שהם יהיו בעלי קונספט עיצובי אחיד ומתואם.

סידורי פרחים לאירוע בבית

סידורי פרחים לאירוע בבית לעומת זאת, אפשר לרכוש ישירות מחנויות פרחים או לעצב באופן עצמאי. גם כאן, האפשרויות של סידורי הפרחים יהיו רבות ויותאמו ספציפית עבור הלקוח.
סידורי פרחים לאירועים בבית יוצבו בדרך כלל במרכז שולחן האוכל או בסלון ורצוי שיהיו בצבעים שישתלבו עם האווירה של הבית (המפות, הרהיטים וכדומה).
בין אם רוכשים סידורי פרחים לאירוע בבית מחנות פרחים מקצועית ובין אם שוזרים לבד, חשוב לזכור שמדובר בחלל ביתי וקטן, השונה מחלל גדול של אולם ועל כן אין להתפרש ולהגזים, אלא לעצב סידורי פרחים בגודל המתאים לחלל הביתי, לחדר ולרהיטים עליהם הפרחים יוצבו.

מחירי סידורי פרחים לאירועים

מחירים של סידורי פרחים משתנים בין החנויות בהתאם למספר מאפיינים עיקריים: סוג הפרחים המבוקש, כמות הפרחים והסידורים הנרכשים, גודל הסידור הדקורטיבי, סוג האגרטלים וכלי הנוי בהם יעוצבו הפרחים וכדומה.

מומלץ לבצע סקר השוואת מחירים בין כמה חנויות פרחים מקצועיות, בטרם מזמינים סידור פרחים לאירוע, לשקול מספר אפשרויות, להשוות בין ההצעות ורק אז לבחור בזו המשתלמת ביותר.

כאן בפורטל GoFlowers תוכלו להתרשם ממבחר חנויות מומלצות ואמינות המספקות סידורי פרחים במחירים סבירים ומשתלמים ולמצוא חנויות הקרובות למקום מגוריכם.

סידור פרחים לכל מטרה

סידורי פרחים מיוחדים

בחר עיר
למשלוח פרחים:
הצטרפות
למועדון לקוחות
לקבלת הטבות
בחירת זר
ב-60 שניות