סידורי פרחים לחתונה

פרחים תופסים מקום נכבד בדקורציה של חתונות.
הם מעטרים את החופה, מקבלים את פניהם של האורחים, ניצבים על שולחנות האוכל ומעניקים אווירה מרשימה ומפוארת לאורך כל האירוע. הודות לחשיבות זו, קיים מגוון עצום של סידורי פרחים לחתונה אשר נשזרים באופן אינדיבידואלי לטעמם האישי של כל זוג וזוג.

סידור פרחים לחופה

סידורי הפרחים, מהווים חלק עיקרי בעיצוב החופה בה נערך רגע השיא המרגש של החתונה.
הם מעדנים אותה, מעניקים לה חן ואלגנטיות, ומוסיפים נופך של צבע ורעננות. סידור פרחים קלאסי לחופה יוצב בהתאמה משני צידי העמודים של החופה, או לחילופין לאורך שביל החופה בו יצעדו החתן והכלה. לרוב יתלוו אל סידורי הפרחים לחופה גם נרות שישוו מראה רומנטי לכל הרעיון העיצובי.

סידור פרחים לקבלת פנים

חלל קבלת הפנים, הינו החלל הראשי בו נאספים האורחים לפני תחילת טקס הקידושין המרגש. כאשר מדובר בגן אירועים או באולם משולב, קבלת הפנים תתבצע בחוץ, בסביבה עשירה בצמחים ואז תכלול מספר מצומצם יחסית של סידורי פרחים.
לעומת זאת כאשר מדובר באירוע המתרחש באולם סגור, קבלת הפנים תהיה בתוך חלל מוגדר וסידורי הפרחים יהפכו לעיצוב המרכזי. יש לזכור, כי בחלל קבלת הפנים, יצולמו תמונות רבות ולכן חשוב להשקיע ולקשטו.

סידור פרחים לשולחנות

סידור פרחים לשולחנות, נחשב היום לדבר הכרחי ונפוץ בכל חתונה וחתונה.
על כל שולחן ובמרבית המקרים, במרכזו, מוצבים סידורי פרחים מרשימים בכלים דקורטיביים מיוחדים, מה שמעצים את האווירה הקסומה בחתונה ומשדרג את האולם באופן משמעותי.
סוגי הפרחים הנפוצים ביותר עבור סידורי פרחים לשולחנות הם סחלבים ונרקיסים אולם ניתן לבחור באיזה סוג שרוצים.

עצות שימושיות

כאשר מדובר בסידור פרחים לחופה, יש להקפיד לבחור בסוג פרחים אחד או לכל היותר שניים, זאת בכדי שלא ליצור בלגן סביב החופה.

כשבוחרים סידור פרחים לשולחנות חשוב להקפיד להתאים את גודל סידור הפרחים לשולחנות עליהם הם מוצבים, לוודא כי גובה הפרחים לא מפריע ליושבים סביב השולחן לראות זה את זה, וכמובן להתאים את גווני הפרחים לשאר העיצוב באולם (המפות, הכיסאות, כלי האוכל, הקירות וכו').

סידור פרחים לכל מטרה

סידורי פרחים מיוחדים

בחר עיר
למשלוח פרחים:
הצטרפות
למועדון לקוחות
לקבלת הטבות
בחירת זר
ב-60 שניות