זר ממתקים

זרי ממתקים נתפסים כצעקה האחרונה בתחום המתנות והגימיקים, וישנה סיבה טובה לכך. הם מיוחדים, מגוונים, יפים, מקוריים ומעל הכל – הם אכילים וטעימים!

אם גם אתם מחפשים מתנה מיוחדת שתשמח את יקירכם ואתם מסוג האנשים שאוהבים לחדש ולהפתיע, משלוח זר ממתקים יהיה בחירה מצוינת עבורכם.

מהו זר ממתקים?

זר ממתקים, כפי שניתן להסיק משמו, הינו אוסף של ממתקים שונים אשר שזורים יחדיו בתוך כד, אגרטל או כל כלי דקורטיבי אחר, בעיצוב המזכיר את זרי הפרחים הנפוצים. בדומה לזר הפרחים, שם הלקוח בוחר את סוגי הפרחים החביבים עליו, גם בזר הממתקים הלקוח יכול לבחור את תוכנו של הזר (כלומר את הממתקים שירכיבו אותו) ואף את הכלי בתוכו יגיע הזר.

עבור אלה מכם שעדיין מתלבטים אם לבחור בזר פרחים קונבנציונאלי או לחרוג מההרגלים ולבחור זר ממתקים, ריכזנו שלוש סיבות שהופכות את זר הממתקים לאלטרנטיבה מומלצת ומועדפת על פני זר הפרחים.

זר ממתקים לאירוע מיוחד

זרי ממתקים מתאימים כמתנה במגוון רחב של אירועים, הואיל והם מגיעים בשלל גדלים, עיצובים, צורות וצבעים שונים.
ניתן לעצב זר ממתקים במיוחד עבור מאורע מסוים או לפנות אל חנויות הממתקים השונות ולרכוש מהם זר ממתקים מוכן, מתוך מגוון האפשרויות השונות הכוללות בין היתר: זר ממתקים ליולדת, זר ממתקים לכלה, זר ממתקים ליום הולדת, זר ממתקים ליום נישואין, זר ממתקים לשבועות, זר ממתקים לפסח וכדומה.

משלוח זר ממתקים

הזמנת משלוח זר ממתקים לכל יעד בארץ יכולה להתבצע בקלות דרך החנויות השונות כאן באתר. אתם מוזמנים לעיין במגוון זרי הממתקים שמציעות החנויות השונות, לבחור את זר הממתקים המועדף עליכם ולהזמין משלוח זר ממתקים ישירות אל המקום שתרצו ללא כל מאמץ!

סוגי זרים מתוקים

זר מתוק לכל מטרה

בחר עיר
למשלוח פרחים:
הצטרפות
למועדון לקוחות
לקבלת הטבות
בחירת זר
ב-60 שניות