זר שוקולד

מי מאיתנו לא אוהב לקבל שוקולד? ומה לגבי זרי פרחים? שתי המתנות הפופולאריות האלה שאנו מרבים להעניק ולקבל, אינן נפוצות סתם. ידוע כי שוקולד תמיד מעלה חיוך על הפנים (בין אם מדובר בסיטואציות עצובות ובין אם בשמחות) ואילו הפרחים משרים עלינו אווירה נעימה, יפה וססגונית. בשנים האחרונות החליטו לשלב בין השניים והתוצאה המרהיבה – זר שוקולד!

מהו זר שוקולד?

זר שוקולד הינו זר פרחים משודרג שבו, את מקומם של הפרחים תופסים שוקולדים איכותיים. ישנם שני סוגים שונים של זרי שוקולד, הסוג הראשון כולל צמחים אמיתיים והוא מורכב מזרי פרחים שבין גבעוליהם שוזרים את השוקולדים, לעומת זאת הסוג השני מורכב מ'גבעולים' מדומים ושאר חומרים אחרים אליהם מצרפים את השוקולדים ומהם יוצרים מראה הזהה בצורתו ובעיצובו לזרי הפרחים.

בכל אחד משני הסוגים, ניתן לשזור מגוון עשיר של שוקולדים בשלל צורות, טעמים, וגדלים בהתאם להעדפתו של הלקוח.

זר שוקולד לאירוע מיוחד

שוקולד תמיד מתקבל בברכה - בין אם מדובר בבני נוער ובין אם במחווה רומנטית בין בני זוג, בין אם מדובר בילדים קטנים או בפעוטות ובין אם באנשים בוגרים, בין אם לפני מבחן חשוב ובין אם אחרי ארוחת חג דשנה, השוקולד משמח, מעודד ומשפר את מצב הרוח, ומעטים האנשים שמצליחים להשאר אדישים בפניו.

הענקת זר שוקולד כמתנה ליום הולדת, ליום האהבה, ליום נישואין, לחג מסוים או כשי למאחרים, תתאים לכל אחד גם לאלו שסובלים מבעיות סוכר, בעיות רפואיות או עודף משקל (הנמצאים בדיאטה). זאת מאחר ואת זרי השוקולד ניתן להרכיב בהתאמה אישית למקבל הזר, מה שמאפשר ליצור זרי שוקולד מיוחדים דוגמת זר שוקולד מריר (המורכב כולו משוקולדים ללא סוכר המותאמים לסוכרתיים) או זר שוקולד דיאטטי (הכולל שוקולדים דלי קלוריות) ובעזרתם להבטיח שכולם יוכלו ליהנות מזר שוקולד יפיפה וטעים.

משלוח זר שוקולד

אז אם החלטתם ללכת על מתנה בטוחה אבל מקורית ומרהיבה ולהזמין משלוח זר שוקולד, כדאי שתכנסו אל אחד מאתרי החנויות שמופיעים באתרנו שם תוכלו למצוא מגוון עשיר של זרי שוקולד ולבצע משלוח זר שוקולד ישירות אל היעד המבוקש.

סוגי זרים מתוקים

זר מתוק לכל מטרה

בחר עיר
למשלוח פרחים:
הצטרפות
למועדון לקוחות
לקבלת הטבות
בחירת זר
ב-60 שניות