זר פירות

רוצים להפתיע במתנה מיוחדת ומקורית? תרים אחר משהו שיהיה גם יפה וגם שימושי? זר פירות זה בדיוק מה שאתם צריכים! זרי פירות הם הפיתוח החדשני ביותר בתחום הזרים המתוקים. הם עשויים ממרכיבים פשוטים אך יחד עם זאת גאוניים, אשר יוצרים תוצאה מעוררת התפעלות ומרעננת

מהו זר פירות?

זר פירות הינו סידור מפואר של פירות מסוגים, צבעים וגדלים שונים. ישנם זרי פירות המורכבים מפירות שלמים, יש המשלבים פירות שלמים עם פירות חתוכים, חלקם כוללים פירות מצופים והשאר מפוסלים בצורות שונות של פרחים.

ניתן לרכוש זרי פירות מוכנים, המגיעים בצורות שונות ובווריאציות מגוונות וניתן להזמין זר פירות בהתאם לצורה ולטעם האישי של הלקוח. מרכיבי הזרים ישתנו מחנות לחנות, בעוד אצל רובם המכריע יהיו שלל סוגי פירות ארץ ישראלים, לחלקם יהיו פירות אקזוטיים מוכרים, ולאחרים יהיו פירות טרופיים צבעוניים וייחודיים.

כלל זרי הפירות, מעוצבים בתוך כלים דקורטיביים מרהיבים, אשר מאפשרים למקבלי הזר להנות משלוש מתנות בבת אחת – גם מתנה יפה ומרשימה, גם מתנה טעימה ובריאה וגם מתנה שימושית ויעילה.

זר פירות לאירוע מיוחד

אומנם, הדבר הראשון שיעלה לראשנו כשנתבונן לראשונה בזר פירות יהיה רצוננו לרכוש לעצמנו זר מרהיב שכזה לחג הקרוב, או להביא זר פירות זהה למארחים שלנו, מה שיאפשר לנו ליהנות מהעיצוב המרשים והמיוחד על שולחננו. אולם, אל לנו לשכוח כי פרט להיותו פריט יפה ועיצובי, זר פירות הינו זר מתוק אכיל ועל כן קישוט הוא לא השימוש היחיד שניתן לעשות בו.

אפשר לשלוח זר פירות כמתנה לאירוע מיוחד כגון יום הולדת או יום נישואים, או כהוקרת תודה בדיוק כמו ששולחים כל זר מתוק או זר פרחים אחר. אפקט ההפתעה שיתקבל אצל מקבלי הזר, בתוספת ההנאה והפן העיצובי שיספק זר הפירות שתשלחו, יבטיח כי את המתנה שלכם הם יזכרו זמן רב.

משלוח זר פירות

משלוח זר פירות חייב להתבצע מחנות המחזיקה פירות טריים ואיכותיים, הכנסו לאתרי החנויות המומלצות שלנו והתרשמו ממגוון זרי הפירות שהן מציעות, מטריות מוצריהן ומתנאי המשלוח שלהן.

סוגי זרים מתוקים

זר מתוק לכל מטרה

בחר עיר
למשלוח פרחים:
הצטרפות
למועדון לקוחות
לקבלת הטבות
בחירת זר
ב-60 שניות