זרי פרחים ליום נישואין

יום נישואין הינו יום חגיגי הייחודי לזוגות נשואים, אותו מציינים פעם בשנה בתאריך בו נישאו בני הזוג. ביום זה, נוהגים בני הזוג לערוך מחוות אהבה אחד כלפי השני, לסמל את אהבתם ולחגוג את המאורע המשמח. יש הבוחרים לצאת לסעוד במסעדה טובה, יש הבוחרים לנסוע לטייל, יש הנוהגים להפתיע את בן או בת הזוג ויש המקפידים לבצע טקס פרטי קבוע.

כל זוג חוגג את יום הנישואין שלו בצורה שונה (בהתאם לתקציב הנתון ולאופיים של בני הזוג), אך לכולם רצון משותף - להעניק ליקירם מתנה כלשהיא שתעורר בהם התרגשות, תשוקה, שמחה ואהבה. לצורת השגת מטה זו, רבים בוחרים לרכוש זר פרחים ליום נישואין ולהפתיע בעזרתו את האהוב.

בחירת זר פרחים מושלם ליום נישואין

פרחים כידוע, מסמלים שלל רגשות שונים, בניהם תשוקה, הערכה, אהבה, התחדשות ותקווה. שליחת זר פרחים כמחווה ליום נישואין, יכולה להוות מתנה מעולה, שתעביר לבן או בת הזוג את הרגשות הללו ותעלה אצלם חיוך ושמחה. ברם, אין לחשוב כי בחירת זר פרחים ליום נישואין תהיה קלה ביותר ותעשה כבדרך אגב, שכן, על מנת שהבחירה תהיה נכונה ותגרור את התגובות הרצויות, יש לקחת בחשבון את הדברים הבאים:

ראשית, חשוב לדעת כי כל פרח מסמל משהו, וכי לכל פרח משמעות משלו. בחירת פרח באופן שרירותי, מבלי לדעת מה הוא מסמל, יכולה להוביל לכך שתשלחו זר פרחים ליום נישואין שמשמעויותיו שונות מאלה שכיוונתם.

♦ מומלץ לעיין במדריך המלא בנושא סוגי פרחים כדי לקבל מידע נוסף על הפרחים השונים ומשמעויותיהם.

שנית, רצוי להתייחס אל טעמו האישי של מקבל הזר. אם ידוע כי בני הזוג אוהבים צבע מסוים או סוג פרחים ספציפי יש לכוון לכך בעת בחירת זר פרחים ליום נישואין.

בנוסף, על מנת להשלים בהצלחה את בחירת זר הפרחים ליום הנישואין שלכם, חשוב ביותר שתקפידו על צירוף כרטיס ברכה תואם שיכלול הקדשה אישית ורומנטית.

משלוח זר פרחים ליום נישואין

אם אכן בחרתם לשמח את יקיריכם באמצעות זר פרחים ליום נישואין, ואתם מעוניינים לצפות במגוון סוגי זרים שונים ולבחור בזר המתאים ביותר, הכנסו לאתרי חנויות הפרחים המומלצות ותהנו מהטבות ייחודיות המוענקות במתנה לגולשי האתר.

זרי פרחים לכל מטרה

בחר עיר
למשלוח פרחים:
הצטרפות
למועדון לקוחות
לקבלת הטבות
בחירת זר
ב-60 שניות