זרי פרחים ליום האם

יום האם מסמל מסורת ותיקה, אשר נחגגה לראשונה עוד בימים הקדומים של יוון העתיקה. בחלוף השנים, הוכרז יום זה במדינות רבות כיום חג לאומי, ואף התפתח לאחרונה בעקבות גורמים שונים והוסב ליום המשפחה. מכל מקום, בישראל חוגגים את יום האם בתאריך ל' בשבט, זכר ליום פטירתה של הנרייטה סאלד שיזמה לראשונה את קיום יום האם בארץ, וכונתה בפי רבים "אם הילדים".

במהלך יום זה, נהוג להוקיר תודה, להראות הערכה, ולהעניק חיבה ואהבה לאימהות היקרות. ישנן דרכים רבות באמצעותן ניתן להקדיש תשומת לב לאימהות במהלך יום זה, אולם, הדרך הפופולארית ביותר לחגיגות יום זה, מתבטאת באמצעות משלוחי זרי פרחים ליום האם.

המלצות לבחירת זר פרחים ליום האם

תחת קטגוריית זרי פרחים ליום האם, נכללים שלל סוגי זרים שונים, הנבדלים זה מזה בגודל הזר, בפרחים השזורים בו ובצבעים השונים שמרכיבים אותו. אם אתם מוצאים עצמכם תוהים, כיצד תוכלו לבחור את זר הפרחים המתאים עבור אמכם? הסירו דאגה מלבכם, כל שעליכם לעשות זה לעקוב אחר ההמלצות והטיפים שאספנו עבורכם, ובחירת זר הפרחים שלכם תהיה נכונה.

משלוח זר פרחים ליום האם

אם אתם עדיין מתלבטים מה אמכם אוהבת או מה ישמח אותה יותר מכל, אך אינכם מעוניינים לשאול אותה יום לפני כדי לא לעורר חשד, תוכלו להכנס לאתרי חנויות הפרחים המוצגות באתר, להתרשם ממגוון זרי פרחים ליום האם, להתייעץ עם מומחים בתחום ולבחור זרי פרחים קונבנציונאליים שלא יכולים לאכזב.

זרי פרחים לכל מטרה

בחר עיר
למשלוח פרחים:
הצטרפות
למועדון לקוחות
לקבלת הטבות
בחירת זר
ב-60 שניות