זרי אבל

אחד המנהגים הנפוצים במהלך לוויות, אזכרות ושאר ביקורים בבתי הקברות, הינו הנחת זרי אבל על קברי הנפטרים, המסמלים את הכבוד שרוכשים לנפטר ואת ההשתתפות בצערה של המשפחה האבלה. עדויות חיות לכך ניתן לראות הן בטקסי האבל הממשלתיים (כמו יום הזיכרון לחללי צהל ויום הזיכרון לשואה ולגבורה) והן בטקסי האבל הפרטיים.

זרי אבל מעוצבים

זרי אבל מעוצבים באופן שונה מזרי פרחים אחרים, ונשזרים בדרך כלל בצורת גלגלי אבל שהינם זרים עגולים ושטוחים, בעלי רקע שחור וסרט לכיתוב הקדשה אישית (כמו לדוגמא: 'משתתפים בצערכם' או 'שלא תדעו עוד צער').

זרי אבל יכולים להשזר ממגוון סוגי פרחים שונים או מסוג אחד בלבד, לכלול מספר רב של פרחים או מספר מועט, להיות מורכבים מקשת צבעים ענפה או מצבע בודד אחד, ואף להשזר בגדלים שונים- קטן, בינוני או גדול. כלל המרכיבים האלה, הינם בעלי השפעה ישירה על מחיריהם של זרי האבל, המשתנים בין חנויות הפרחים השונות.

הזמנת זרי אבל דרך האתר

הואיל ובשורת האבל הנוחתת בצער רב מגיעה ללא כל התרעה מוקדמת, כלל ההכנות, הסידורים וההתארגנויות שסביב האבל נאלצים להתבצע במהירות רבה. הזמנת זרי אבל דרך האתר שלנו, יכולה לחסוך לכם זמן, תוך שהיא מאפשרת לכם להגיע אל מבחר חנויות פרחים בפרישה ארצית ואף פורשת בפניכם מגוון רחב של זרי אבל, המורכבים מפרחים, גדלים ומחירים שונים.

הכנסו לחנויות הפרחים המקצועיות המוצגות באתר ותוכלו להתרשם ממגוון גלגלי אבל ולבצע את ההזמנה ישירות מהחנות.

זרי פרחים לכל מטרה

בחר עיר
למשלוח פרחים:
הצטרפות
למועדון לקוחות
לקבלת הטבות
בחירת זר
ב-60 שניות