זרי פרחים ליום האהבה

בעולם המערבי, יום האהבה חל ב-14 לפברואר ומכונה "ולנטיין". אצלנו, יום האהבה הרשמי חל ב"טו באב" ומתבסס על מקורות מקראיים קדומים, ואילו את ה"וולנטיין" חוגגים רק אלו המכירים בו. כך או כך, יום האהבה אהוד מאוד ברחבי העולם ונחגג על ידי מגוון אמצעים סימבוליים של הענקת מתנות ליקירים, ביטויי מסרים רגשיים ושאר מחוות אהבה בין בני זוג.

ישנן שלל אפשרויות שונות באמצעותן ניתן להביע רגשות ובעזרתן לחגוג את ביום האהבה, אולם, הענקת זרי פרחים ליום האהבה, נחשבת למתנה הנפוצה והנהוגה ביותר ביום זה, היות והפרחים מזוהים יותר מכל עם מחוות רומנטיות של אהבה, תשוקה, הוקרה והערכה.

הזמנת זר פרחים ליום האהבה

חנויות פרחים רבות מציעות מגוון רחב של זרי פרחים ליום האהבה, חלקם גדולים יותר, חלקם גדולים פחות, חלקם צבעוניים יותר וחלקם צבעוניים פחות. בחירת זר פרחים ליום האהבה תשתנה מאדם לאדם, בהתאם לסוג הפרחים שברצונו לקנות, גודל הזר בו הוא חפץ, וכמובן לתקציב הכספי שברשותו. ריכזנו עבורכם מספר עצות שימושיות אשר תסייענה בבחירת זר הפרחים האידיאלי עבורכם, על פי טעמכם ובמסגרת התקציבית שלכם.

ראשית, חשוב שתדעו כי חנויות פרחים רבות מציעות לצד מבחר זרי הפרחים המוכנים ליום האהבה שברשותן, גם את האפשרות לשזור זר פרחים ליום האהבה בהתאם לטעמו האישי ולתקציבו של הקונה ולכן, אל תמהרו לבחור בזר היחיד שתמצאו מתאים, גם אם הוא לא עונה על כל דרישותיכם, אלא, שקלו שזירה מיוחדת.

שנית, בין אם אתם מזמינים זר פרחים ליום האהבה באמצעות המגוון שמוצע באינטרנט, ובין אם אתם הולכים לחנות פרחים כלשהיא, מומלץ לבצע הזמנה מבעוד מועד, זאת על מנת להמנע מהעומס שיש ביום האהבה עצמו ומההשלכות הכרוכות בדבר (כמו למשל מחסור בסוג הפרחים הספיציפי בו חשקתם ובחירת זר מתוך ברירת מחדל).

בנוסף, בעת הזמנת הזר, זכרו לקחת בחשבון את טעמו של מקבל הזר, איזה סוג של פרחים חביבים עליו, מהם הצבעים האהובים עליו וכו'. כך, תוכלו לבחור זר פרחים ליום האהבה שיבטא כי חשבתם עליו ורציתם לשמח אותו ביום מיוחד זה.

משלוח זר פרחים ליום האהבה

מעוניינים במשלוח זר פרחים ליום האהבה? למה אתם מחכים? הכנסו כבר עכשיו לאחת מחנויות הפרחים המובילות שלנו ורכשו את הזר המושלם!

זרי פרחים לכל מטרה

בחר עיר
למשלוח פרחים:
הצטרפות
למועדון לקוחות
לקבלת הטבות
בחירת זר
ב-60 שניות